Dziękujemy za zamówienie darmowego rocznego opakowania Vitasolaris D3.

Dzisiejsza oferta specjalna dla Ciebie:

Roczny zapas Omega-3 za jedyne 29,90 zł miesięcznie!

dobra
na serce
dobra
na mózg
dobra
na wzrok
Zamów OmegaMarine Forte+ teraz
a otrzymasz oryginalny ekspres do kawy Expresscoffee ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  OmegaMarine Forte+
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety OmegaMarine Forte+ z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 29,90 zł każda, zamiast 59,90 zł (w sumie 358,80 zł zamiast 718,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO oryginalny ekspres do kawy Expresscoffee.

  Następne, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczny OmegaMarine Forte+ razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
  Ważna jest regularna suplementacja. Swoje efekty przynosi dopiero wtedy kiedy stale tj. codziennie uzupełniamy braki danej witaminy czy kwasów. […] Suplementy Natural Pharmaceuticals są sprawdzone i pewne.
  p. Ewa
  — p. Ewa
  Mam świadomość, że ryby w diecie powinny pojawiać się minimum dwa razy w tygodniu. Polacy jedzą ich zdecydowanie za mało, dlatego od trzech lat stosuję kapsułki z kwasami omega-3 firmy Natural Pharmaceuticals.
  p. Robert
  — p. Robert
  Ogromne znaczenie ma dla mnie jakość produktów, które wybieram. Odkąd stosuję OmegaMarine Forte+ widzę poprawę odporności mojego organizmu. Poleciłam już OmegaMarine Forte+ rodzinie i znajomym!
  p. Liliana
  — p. Liliana
  Wraz z żoną wspieramy się OmegaMarine Forte+. Jesteśmy z tą firmą od samych jej początków. Czuję się naprawdę dobrze. Regularna suplementacja daje efekty. Suplementy tej firmy polecam dosłownie każdemu.
  p. Andrzej
  — p. Andrzej

  Zamówienie wiąże się z obowiązkiem zapłaty.

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji