Pani Ewa, Radom

Postawiłam na świadomą suplementację

„Witamina D zagościła w moim życiu nie bez powodu. W Polsce mamy zdecydowanie za mały dostęp do naturalnej witaminy D. Za mało przebywamy na słońcu, stosujemy kremy z filtrem. Mamy zatem zdecydowanie za dużo ograniczeń, które wpływają na produkcję witaminy D, a to tak ważna witamina! Postawiłam zatem na świadomą suplementację witaminy D. Nie prowadzę skrupulatnych obserwacji, ale czuję, że mam więcej energii, rzadziej się przeziębiam”.

Pani Ewa, Radom
Pani Barbara, Elbląg

To znakomita marka

„Witamina D stale gości u mnie zimą. Obecnie nie narzekam na brak siły. Jestem bardzo aktywna fizycznie. Uważam, że suplementacja jest ważna i dobrze wpływa na moje samopoczucie. Często polecam ją innym, ponieważ jest korzystna dla ciała i ducha. Przetestowałam wiele suplementów i doszłam do wniosku, że suplementy Natural Pharmaceuticals odpowiadają mi najbardziej. Jest to znakomita marka! Dodatkowo są one norweskie, co także przemawia na ich korzyść”.

Pani Barbara, Elbląg
Pani Elżbieta z Mamą, Stok Lacki

O witaminie D mówię każdemu

„Wzmacniam swój organizm suplementami Natural Pharmaceuticals. O witaminie D mówię każdemu. Z suplementacji korzysta moja mama, dzieci i wnuczki. Uważam, że każdy po 25-tym roku życia powinien wspierać swój organizm właśnie w ten sposób. Warto zadbać o siebie już teraz, by móc czerpać radość z każdego dnia”.

Pani Elżbieta z Mamą, Stok Lacki
Vitasolaris D3
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
2000 j.m.
w 1 tabletce
CAŁY ROK
0
VitaSolaris D3
Zapas witaminy D na cały rok
może być Twój ZA DARMO!
Płacisz tylko 9,95 zł za przesyłkę.